Ostatnia V kolejka I Ligi Badmintona PZBad

Niesamowite emocje, zacięte mecze, tak można podsumować ostatnia V kolejkę I Ligi Badmintona PZBad. Tym razem to nasza drużyna była gospodarzem kolejki, która odbyła się na Hali Sportowej w Stróży.
Skład drużyny, która tym razem stawiła się w komplecie to: Agata Kornacka, Julia Pajek, Karolina Wiśniewska, Katarzyna Szafraniec, Dagmara Pękała, Tomasz Matoga, Tomasz Proszek, Michał Chmielarczyk, Mateusz Pietruszka.
W pierwszym meczu przyszło nam się mierzyć z obecnym liderem tabeli drużyna PLUSLIFT UKS NIKE SUCHEDNIÓW - emocje były na najwyższym poziomie, walka do ostatniej lotki. Ostatecznie to spotkanie przegrywamy 4:3 urywając jeden mały punkt. Drugi mecz równie zacięty prowadzimy z drużyna AZS UŚ KATOWICE - tu przechylamy szale zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając 4:3. Ostatni mecz gramy z drużyna CT ARENA HAWEL ACADEMY II - tu pewnie sięgamy po zwycięstw 7:0 zdobywając komplet punktów.
Wszystkim drużynom dziękujemy za przyjazd i sportowa rywalizację. Gratulujemy zespołowi z Suchedniowa awansu do Ekstraligii Badmintona i podziękowania dla naszych Zawodników za piękny premierowy sezon w I lidze oraz reprezentownie barw Sekcji Badmintona